30.11.2012

DeeZee - wysokie trampko Smith's

Heloooł :)
  Jakoś w maju kupiłam sobie białe trampki z Deichmann'a. (jak na razie nie widzę powodu, żeby wydać tyle kasy na Conversy, które zepsuję po czasie XD) Po kilku miesiącach rozkleiły mi się po bokach, ale nie przeszkadzało mi to. Jednak gdy guma butów pękła :D to już wyglądało to nieładnie i wstyd było chodzić XD. Chciałam je zareklamować tzn. chciałam, żeby zamienili mi buty. Okazało się, że niestety nie ma ich już i oddali mi kasę. 

Ale szafy bez trampek sobie nie wyobrażam (ostatnio zrobiłam się strasznie leniwa - obcasy,koturny nie nie :D) Przegrzebałam masę stron online z butami i wybór padł na te z DeeZee - Smith's. Do złudzenia przypominają Conversy ;). 

Wybrałam jakże innowacyjną opcję - paczkomaty :D Wczoraj dostałam wiadomość o 20, że buty są w paczkomacie i idą do mnie, a już dzisiaj ok 11 czekały na mnie :) Sam sposób pobrania ich był banalnie prosty i szybki, a zarazem przyjemny - z całego serca polecam :D Koszt przesyłki to 8zł, a same buty kosztują 69 zł.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć :D Zaraz powiem o jednym minusie, który naprawdę przeszkadza..Spodziewałam się, że buty przyjdą w pudełku..ale rozumiem, koszty i waga :D Jakoś przeżyłam :) Buty były dobrze zabezpieczone foliowym workiem x2.

buty prezentują się bardzo ładnie na nodze - są lekkie i smukłe. Jedynym minusem jest to, jak niesamowicei trudno wkłada się je na nogę! Nawet nie wiecie ile musiałam sie namęczyć! :) Trzeba rozsznurować buty prawie do samego końca i na nowo wiązać..masakra. Ale jestem zadowolona z butów, jak i z przesyłki. :) Gorąco polecam Wam paczkomaty!a tak poza tym..znowu jestem chora. siedzę, kaszlę, kicham..no masakra. ale już jest trochę lepiej :)