22.12.2012

Happy Christmas Everyone! :)


Cześć kochani! Dawno mnie tutaj nie było. Wytłumaczenie takie jak zawsze - brak czasu i ogromny leń. Od piątku do dzisiaj umierałam z powodu grypy, na szczęście czuję się już lepiej. Cieszę się, bo nie chciałam przy stole wigilijnym wyglądać jak śmierć i straszyć wszystkich dookoła :P U mnie w porządku. Trochę rzeczy mam do zrobienia do szkoły, a czasu mało, bo w sobotę wyjeżdżam w góry i wracam dość późno, więc nie wiem kiedy się za to zabiorę. Mam jeszcze czas..:D 

Chciałabym Wam życzyć, aby tegoroczne święta były radosne, pełne rodzinnego ciepła i miłości. Żeby Wasze wszystkie marzenia i postanowienia noworoczne się spełniły i żebyście wytrwali w nich jak najdłużej się da. :) Życzę Wam też najważniejszego - zdrowia, pogody ducha i dużo uśmiechu na każdy dzień. Udanych świąt oraz sylwestra. Bo pamiętajcie - jaki sylwester taki cały rok! :)

A ja pewnie pojawię się tutaj dopiero w nowym roku. Nie obiecuję, ale może wstawię jakiś świąteczny outfit. Wszystko zależy od tego czy jutro ze wszystkim zdążymy, bo zapowiada się pracowity dzień, niestety. :) Buziaczki!
2 komentarze: